|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

Festiwal Obojowy im. Emiliana Pardusa

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL OBOJOWY
IM. EMILIANA PARDUSA

listopad 2020 r.

 

KOMUNIKAT

Z przykrością informujemy, że w związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Centrum Edukacji Artystycznej
dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego,

termin I edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Obojowego im. Emiliana Pardusa
zostaje przeniesiony na listopad 2020.


Dokładny termin zostanie podany w najbliższym czasie.
 


Szanowni Państwo, 

Dyrektorzy Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Pedagodzy klas oboju.


W imieniu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Ogińskiego w Miechowie mam przyjemność zaprosić uczniów i pedagogów klas oboju szkół muzycznych I i II stopnia do udziału w I edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Obojowego im. Emiliana Pardusa.

Ideą powstania Festiwalu było powołanie do życia wydarzenia upamiętniającego postać wybitnego pedagoga i oboisty, a zarazem założyciela Szkoły - w 50 rocznicę jej powstania.
Przesłuchania festiwalowe odbędą się w dniu 25 kwietnia 2020 roku w Miechowie w auli szkoły, a Koncert Laureatów będzie miał miejsce w sali kinowej Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Współorganizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Przyjaciół PSM I st. w Miechowie LEGATO. Patronat nad wydarzeniem objął Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Starosta Powiatu Miechowskiego oraz Burmistrz Gminy i Miasta Miechów. Patronat medialny objęła Gazeta Miechowska oraz Wieści Miechowskie. Konkurs odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Mając nadzieję na liczne Państwa przybycie wierzę, że I Ogólnopolski Festiwal Obojowy zapoczątkuje nową tradycję twórczych spotkań i stanie się ważnym wydarzeniem dla środowiska oboistów, naszej szkoły i lokalnej społeczności.


Z wyrazami szacunku,

Anna Macheta
Dyrektor PSM I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie
 
 

Dokumenty do pobrania: